тел.: (067) 672-87-86; (067) 988-85-44

м. Львів, вул. Глибока, буд. 8

Про нас

Головна » Про нас

Адвокатське об’єднання «MensLegis» засноване в 2015році кваліфікованими адвокатами. У своїй діяльності ми постійно прагнемо стати лідером в судовому захисті прав. Наша команда постійно вдосконалюється для того, щоб наші клієнти постійно отримували висококваліфіковану правову допомогу.

Адвокатське об’єднання «MensLegis» керується кращими стандартами надання правової допомоги, що лежать в основі діяльності кращих зразків вітчизняної та зарубіжної адвокатури.

Ми завжди високо цінуємо наших клієнтів, які  довіряють нам рішення своїх проблем. Основним у нашій діяльності є цілковита довіра наших клієнтів, котра базується на принципах : чесності, добропорядності та компетентності. Наша команда завжди обирає індивідуальний підхід до кожного клієнта, а в роботі ми постійно поєднуємо професійність, ефективність та високу якість, а також завжди дбаємо про захист конфіденційної інформації клієнта, котрий гарантовано адвокатською таємницею.

Основними напрямами діяльності, що надаються адвокатами нашого Об’єднання є: представництво інтересів клієнта в судах всіх рівнів та спеціалізацій, включаючи Верховний Суд України та комплексне правове забезпечення потреб клієнтів в корпоративних питаннях, консультуванні в галузі податкового законодавства, підготовка та супровід угод. Надаючи юридичні послуги, ми завжди пропонуємо вирішення проблеми, а не умовні послуги.

Адвокатське об’єднання «MensLegis» завжди готове стати надійним захисником Ваших інтересів. Нашими прерогативами є міцні та довготривалі відносини, які забезпечать належний захист Ваших прав та інтересів у будь-яких життєвих ситуаціях.